Двойният Заболотни донесе победата на ЦСКА над Виборг

Русия (bbabo.net), - ЦСКА, който прекарва колекцията си в испанския Кампоамор, победи датския "Виборг" с 3:2 в контролен мач в сряда.

Още в шестата минута на срещата Антон Заболотни изведе армейския отбор напред. Но "Виборг" след точното въздействие на Тобиас Бек възстанови равенството в дългосрочен план. В 15-ата минута на срещата московчани отново поведоха. Новакът Хесус Медина отбеляза първия си гол за руския клуб. Армейците преминаха на почивката, водейки с 3:1. Заболотни се разписа за втори път в мача.

Второто полувреме не беше толкова ярко. Единственият гол отбелязаха играчите на Виборг, а Юнес Бакиз стана негов автор.

На 5 февруари ЦСКА ще играе с друг представител на датското първенство - Нордсяланд.