Роналдо повтори своя антирекорд

Баку, 9 февруари,

Португалският нападател Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо повтори най-лошата си серия без голове. Това съобщава Sky Sports Statto в Twitter.

Както се съобщава, припомняме, Манчестър Юнайтед в мача от 24-ия кръг на английската Висша лига (EPL) изравни с Бърнли (1:1). 37-годишният португалец започна мача на резервната скамейка и влезе на терена в 68-ата минута. Нападателят обаче не можа да отбележи с ефективни действия.

На 27 август Манчестър Юнайтед обяви завръщането на Роналдо, който игра за Червените дяволи от 2003 до 2009 година. Като част от манкунианците той стана трикратен шампион на английската Висша лига и победител в Шампионската лига.

Играчът има 19 мача в лигата този сезон, като отбеляза осем гола и направи три асистенции.