Нападателят Барис вкара шайбата в победен мач на Олимпиадата в Пекин

Нападателят на казахстанския "Барис" Томаш Юрчо отбеляза продуктивни действия в националния отбор на Словакия на Олимпийските игри в Пекин през 2022 г., предаде кореспондентът на bbabo.net.

Юрчо участва в първия гол срещу Латвия, като даде асистенция за гола на Мартин Маринчин.

А в 60-ата минута се отличи нападателят на "Барис" - удари празна врата, поставяйки крайния резултат 5:2 в полза на словаците.

В група C отборът на Словакия зае крайното трето място, като спечели три точки в три мача, отборът на Латвия беше на четвърто място, без да спечели нито една точка. Финландците са начело, шведите са на втора линия, двата отбора отбелязаха по шест точки в два мача. По-късно в неделя те ще играят двубой помежду си.

Нашите медали

Общо Казахстан 0 0 0 0

ТОП 5 медалисти

/i Общо 1 Норвегия 9 4 7 20 2 Германия 8 5 1 14 3 САЩ 5 5 1 11 4 Холандия 5 4 2 11 5 Швеция 5 3 3 11 Общ резултат ВСИЧКИ НОВИНИ ОТ ОЛИМПИАДА-2022