Руснаците ще влязат в третия период на мача със шведите с предимство в резултата

Хокеистите на руския национален отбор водят резултата преди третия период на мача срещу шведския отбор в полуфиналите на Олимпийските игри в Пекин.

Срещата се провежда в петък в Пекин, като резултатът след 40 минути игра е 1:0 в полза на руския отбор. Антон Слепишев отбеляза единствения гол в 21-ата минута.

В хокейния мач Русия - Швеция продължения. Основното нещо на Олимпийските игри 2022 Победителят от конфронтацията между руснаци и шведи ще стигне до финалите на Олимпийските игри, където ще играе за златни медали с отбора на Финландия. Загубеният ще се срещне в мача за бронзови медали с отбора на Словакия.

Финалният мач от олимпийския турнир по хокей ще се проведе на 20 февруари, а срещата за третото място на 19-ти.