Ралф Рангник моли играчите на Манчестър Юнайтед например Антъни Еланга MU да мачка с Атлетико, Симеоне: Не се радвайте преди Шампионска лига: Мач с Атлетико, Рангник оптимистично МУ ще се класира

Мадрид, - Ралф Рангник помоли играчите на Манчестър Юнайтед (MU) да последват примера на Антъни Еланга, след като младият талант се появи като суперподмяна, за да осигури равенство 1-1 срещу Атлетико Мадрид в първия мач от осминафиналите на Шампионската лига на Wanda Metropolitano, Испания, сряда (23/2020). 2/2022) или четвъртък сутрин WIB.

Еланга влезе само за пет минути, за да замени Маркъс Рашфорд, преди да отбележи гол обратно за Юнайтед, който остана назад заради бързия гол на Жоао Феликс в началото на мача.

Според Рангник обаче не само голът му е спечелил похвалата на Еланга, но и защото 19-годишният талант изглежда се наслаждава на изявите му.

"Той игра така, сякаш е имал сбъдната мечта. Да го гледам как играе беше наистина приятно изживяване", каза Рангник след мача пред BT Sport, цитиран от официалния сайт на УЕФА.

„Надявам се, че някои други играчи могат да вземат пример от него, не само защото той върши работата си добре, но се наслаждава на всяка секунда, която е на терена.“

Въпреки че похвали Еланга, Рангник не пожела да нарече равенството плод на правилна смяна от него.