Динамо Москва победи Локомотив в гостуването на КХЛ

Хокеистите на московското Динамо победиха Локомотив в гостуващ мач от редовното първенство на КХЛ. Срещата в Ярославъл завърши с резултат 1:2 (0:0, 1:1, 0:1).

Автори на попаденията за "синьо-белите" бяха Дмитрий Рашевски (26-та минута) и Станислав Галиев (54). При Локомотив попадението отбеляза Артем Анисимов (31).

Нападателят Александър Петунин изигра 100-ия мач за Динамо, а нападателят на московчани Богдан Якимов изигра 300-ия в КХЛ.

Северстал прекъсна серия от три победи на московското Динамо Хокей Динамо спечели четвъртата си победа в последните пет мача и се върна на първата линия в таблицата на Западната конференция. Следващият мач "синьо-белите" ще играят на 5 януари срещу "Йокерит" в Хелзинки.

Локомотив допусна второ поредно поражение, на 5 януари отборът ще играе на гости с Трактор от Челябинск.