Wiadomości

Raiders pokonali Cowboys 36-33 w dogrywce na cel z pola po karze

ARLINGTON, Teksas (AP) — Daniel Carlson strzelił 29 jardów z pola w dogrywce po tym, jak czwarty karny za zakłócenie podania Anthony Brown utrzymał jazdę przy życiu, a Las Vegas Raiders pokonali Dallas Cowboys 36-33 w czwartek.

Piąty cel Carlsona padł po tym, jak Brown został wezwany do ingerencji w Zay'a Jonesa na trzecim i 18 miejscu. Wszystkie cztery kary za ingerencję Browna zostały nałożone na trzecią przegraną.

The Raiders (6-5) zakończyli serię trzech przegranych meczów, wygrywając swoje pierwsze zwycięstwo w Święto Dziękczynienia od 1968 roku. To był ich czwarty występ w święta od tego czasu, z poprzednimi dwiema porażkami w Cowboys.

Carlson dał Las Vegas prowadzenie 33-30 z długoletnią karierą 56 jardów na 1:52 przed końcem. Greg Zuerlein, który przegapił dodatkowy punkt po pierwszym TD z Dallas, odpowiedział 45-jardem na 19 sekund przed końcem.

Tony Pollard w trzeciej kwarcie oddał rzut na 100 jardów dla Dallas, ale został zatrzymany w 15, aby rozpocząć dogrywkę. The Cowboys przegrali trzy razy, zaczynając od swojej siódemki, a Raiders zakończyli trzecie zwycięstwo AFC West przeciwko prowadzącym NFC East Cowboys (7-4) w ostatnich czterech meczach.

Brown odwrócił się do Jonesa, kiedy Derek Carr rzucił podanie z Las Vegas na 43. Rzut karny umieścił Raiders na Dallas 24, a zwycięski rzut nadszedł po tym, jak Dallas został dwukrotnie ukarany za to, że wyprzedził linię akcji przed snapem.

Obie drużyny miały najwyższe sezony w rzutach karnych i jardach. Dallas miał 14 za 166, a Las Vegas 14 za 110.

Carr rzucił na 373 jardy, w tym z 56 jardowego przyziemienia do DeSeana Jacksona. Marcus Mariota miał krótką bramkę na bramkarza shotguna.

Przestępstwo w Dallas zmagało się wcześnie bez najlepszych odbiorników Amari Cooper (protokoły COVID-19) i CeeDee Lamb (wstrząśnienie mózgu) oraz biegnącego z powrotem Ezekiela Elliotta, który leczył kontuzję prawego kolana.

Dak Prescott miał 209 z jego 375 jardów minęło w czwartej kwarcie. Jego podanie z 32 jardów przy przyziemieniu do Daltona Schultza i dwupunktowe przerzucenie na ciasny koniec sprawiło, że Cowboys zdołali wyrównać do 30, gdy pozostało 2:54 po tym, jak tracili prawie od startu.

Jackson z powodzeniem grał na palcach. na linii bocznej, aby otworzyć wynik i wymierzył jeden z rzutów karnych przeciwko Brownowi w strefie punktowej, aby ustawić TD Josha Jacobsa na 1 jard.

Sean McKeon miał swoje pierwsze przyłożenie w karierze, 10 jardów złapać pierwsze punkty Cowboys. Elliott, który był ograniczony do dziewięciu rzutów na 25 jardów, miał 1 jardowy TD.

PARA WYRZUTKÓW

Kelvin Joseph z Dallas i Roderic Teamer of the Raiders zostali wyrzuceni po otrzymaniu kary za faul osobisty na końcu puntu w Las Vegas po pierwszym posiadaniu drugiej połowy . Sędzia polowy Tom Hill skończył z małą skaleczeniem na brodzie podczas awantury na linii bocznej Raiders.

To był drugi tydzień z rzędu, w którym Cowboys mieli starcie z przeciwnikiem podczas puntu. A debiutant Joseph zakończył grę na tydzień po tym, jak z powodów osobistych został w domu.

GO LONG

Jackson, który spędził pierwsze sześć ze swoich 14 lat z Filadelfia ma w karierze sześć zdobyczy przeciwko swojemu byłemu rywalowi z NFC East. Pięć z nich pokonało co najmniej 56 jardów, w tym 91 jardów z Orłami w 2010 roku i 81 jardów w swoim drugim występie w Filadelfii w zeszłym sezonie.

KONTUZJE

Napastnicy TE Darren Waller został wykluczony po dwukrotnym opuszczeniu gry, najpierw z kontuzją pleców, a następnie z kolanem. … DE Carl Nassib również doznał kontuzji kolana i nie wrócił, podczas gdy CB Brandon Facyson.

NASTĘPNE

Raiders: Kolejny przeciwnik NFC East, tym razem u siebie przeciwko Waszyngtonowi w grudniu 5.

Kowboje: w Nowym Orleanie w przyszły czwartek. To już szósty raz w ciągu ośmiu sezonów, w którym Dallas po Święcie Dziękczynienia rozegrał kolejny czwartkowy mecz.