Sport Wiadomości

Łatwe zwycięstwo nad norweskimi deblami, Ahsan/Hendra do półfinału India Open CRK Motorsport wspiera...

New Delhi, - deble mężczyzn z Indonezji, Mohammad Ahsan i Hendra Setawan zakwalifikowali się do półfinału India Open lub India Open, z łatwym zwycięstwem nad reprezentantami Norwegii, Torjusem Flaatten/Vegard Rikheim, piątek (1.14.2022) w New Delhi Delhi, Indie.

Ahsan/Hendra pozbycie się Fllatten/Rikheim zajęło tylko 26 minut. Do półfinału awansowali z wynikiem 21-12 i 21-14.

Na początku meczu Ahsan / Hendra pozostawili za sobą 2-4. Ale wtedy pierwsze ziarno było w stanie wyrównać do 4-4. Nawet wtedy prowadzili do 7-4.

Ahsan/Hendra prowadzili następnie dość daleko, by zająć 9-5 nad tą 82. parą w rankingu. Oni również zakończyli interwał w pierwszym gi o godzinie 11-5.

Flatatten/Rickem dodali trzy punkty z rzędu do 8, sprowadzając pozycję do 14-8. Ahsan/Hendra, którzy są znacznie bardziej doświadczeni, nadal zdobywali punkty i zakończyli pierwszą grę 21-12 w 10 minut.

W drugim meczu Ahsan/Hnedra ponownie straciły 2-4. Następnie poszli w ich ślady i w przerwie drugiej gry zdołali prowadzić 11-9. Ahsan/Hendra poszli dalej bez żadnych problemów i zakończyli drugą partię 21-14 w 16 minut.

W półfinale Ahsan/Hendra zmierzą się z malezyjską parą Ong Yew Sin/Teo Ee Yi. Są trzecim nasieniem w tych mistrzostwach. Ong/Teo zakwalifikowali się do półfinału po pokonaniu ósmego rozstawionego indyjskiego debla, Venkata Gaurava Prasada/Juhi Dewangana.