Podwójne Zabolotny przyniósł zwycięstwo CSKA nad Viborg

Rosja (bbabo.net), - CSKA, która swoje zbiory spędza w hiszpańskim Campoamor, wygrała w środę duński "Viborg" 3:2 w meczu kontrolnym.

Już w szóstej minucie spotkania Anton Zabolotny prowadził na czele wojska. Ale "Viborg" po dokładnym uderzeniu Tobiasa Becka przywrócił równość na dłuższą metę. W 15. minucie spotkania Moskali ponownie wyszli na prowadzenie. Nowicjusz Jesus Medina strzelił swojego pierwszego gola dla rosyjskiego klubu. Drużyna wojskowa poszła na przerwę, prowadząc z wynikiem 3:1. Zabolotny strzelił po raz drugi w meczu.

Druga połowa nie była tak jasna. Jedyną bramkę strzelili zawodnicy Viborga, a jej autorem został Younes Bakiz.

5 lutego CSKA zmierzy się z innym reprezentantem mistrzostw Danii - Nordsjaelland.