Bitwa Lobosa z Rebeliantami w Turnieju Mountain West

NOWY MEKSYK – Lobos nie mógł tego zamknąć. To była rozczarowująca noc dla drużyny siatkarskiej UNM w środę w Las Vegas, ponieważ drużyna przegrała w pierwszej rundzie Turnieju Mountain West przeciwko UNLV.

Noc rozpoczęła się dobrą nutą, ponieważ Lobos byli w stanie wyjść z wygraną w pierwszym secie meczu. Nowy Meksyk był w stanie wcześnie uzyskać wygodne prowadzenie i pomimo późnego ataku Rebeliantów, wygrał 25-20.

Reszta wieczoru była bardziej konkurencyjna, z pojedynkami w tę i z powrotem w każdym ustawić. W trzecim UNM wyskoczyło na prowadzenie, które było tak duże, jak 10, jednak dziewczyny pozwoliły UNLV wrócić na rundę 8-0, aby ostatecznie ukraść zestaw 22-25. Rebelianci prowadzili mecz 2-1, ale Lobos byli w stanie wymusić piąty i ostatni set. Doszło do skutku, ale ostatecznie to UNLV zakończyło noc zwycięstwem.

Porażka zakończy sezon UNM, a Lobos zajmą piąte miejsce w Mountain West. Może to być rozczarowujące zakończenie sezonu dla Nowego Meksyku, ale zespół ma wiele powodów do dumy, w tym udowodnienie, że w przedsezonowym rankingu jest dziesiąty błędny i wygranie ośmiu tygodniowych nagród za prowadzenie konferencji.