Remis z Leicester, West Ham pozostaje w pierwszej czwórce Premier League

Leicester, - West Ham United ponownie ma jeden punkt przewagi nad Manchesterem United i znajduje się w pierwszej czwórce w tabeli Premier League po remisie 2:2 u siebie z Leicester City, King Power Stadium, w niedzielę (13.02.2022) lub wczesny poniedziałek WIB.

W tym meczu Jarrod Bowen zapewnił prowadzenie West Hamowi w 10. minucie, zanim Leicester City objęło prowadzenie po rzutach karnych Youri Tielemansa i Ricardo Pereiry.

Ten remis sprawia, że ​​West Ham pozostaje na czwartym miejscu w tabeli Premier League z 41 punktami z 25 meczów, podczas gdy Leicester wciąż tkwi na 11. miejscu z 27 punktami z 22 meczów.

W pierwszej połowie West Ham przejął inicjatywę, by zaatakować jako pierwszy i opłaciło się to w 10. minucie, kiedy Issa Diop posłał dośrodkowanie w głąb pola karnego Leicester.