Новости политики

Открытое письмо Президенту Украины от общественных активистов

Открытое письмо Президенту Украины от общественных активистов

20 апреля 2016 в редакцию bbabo обратились представители объединения общественных организаций Киева и Киевской области с просьбой опубликовать открытое письмо на имя Президента Украины Петра Порошенко. Далее приводим прямой текст обращения.

Шановний Петре Олексійовичу!

У непростий для України період самовизначення на мапі світу, боротьби за мир і побудови вільної, забезпеченої, економічно стабільної України надзвичайно важливо проводити реформи правильно.

При формуванні колишніх урядів керівні призначення нерідко відбувалися за рахунок внутрішніх провладних суперечок, у керма держави часто ставали люди без належного досвіду та необхідних знань у галузі, яку вони регулюють. Неефективність дій міністрів з-за кордону уряду Яценюка довела, що Україні необхідні спеціалісти з українським громадянством та корінням.

Ми, об’єднання громадських активістів Києва та Київської області,  закликаємо Вас не повторювати історичних помилок та реформувати склад уряду за допомогою професіоналів, котрі заробили репутацію серед народу України та довели свою майстерність в регулюванні державних процесів.

Ми впевнені, що прокурор Київської області Бондаренко Є.В. – краща кандидатура на роль Генерального Прокурора України, тому наполягаємо на його призначенні на цю посаду. За час своєї роботи Бондаренку вдалося змінити показники розкривання злочинів у області з найнижчих до найвищих в Україні. Завдяки правильній політиці щодо регулювання земельних питань в державний бюджет вдалося повернути понад 1 мільярд гривень.

Бондаренко Є.В. не має підтримки в авторитетних політичних колах: він спеціаліст, який самостійно провів реформи, не маючи за спиною аніякої підтримки провладних чиновників. За час його роботи було зафіксовано й зупинено 32 злочинні факти давання хабарів на загальну суму 19 мільйонів гривень, було складено 83 протоколи про корупцію.

Пане Президенте, ми сподіваємося, що заяви уряду про антикорупційні реформи – не лише містифікація, і жити по-новому ми будемо вже найближчим часом.

More Stories