Spoločnosť Správy

Rams si vybojovali Super Bowl po comebacku v 4. štvrťroku proti Bengals

Los Angeles Rams predviedli v štvrtom štvrťroku comeback a vyhrali Super Bowl LVI, keď v pondelok (thajského času) na domácom trávniku na štadióne SoFi v Kalifornii porazili Cincinnati Bengals 23:20. Najhorším tímom NFL spred dvoch rokov boli Bengals chcú vyhrať svoj prvý Super Bowl po tom, čo si ako prvú voľbu vybrali quarterbacka Joea Burrowa.

Medzitým Barani postavili súpisku nabitú hviezdami vrátane veteránskeho rozohrávača Matthewa Stafforda, ktorý sa k baranom pripojil v tejto sezóne po 12 rokoch v Detroit Lions.

Rams otvorili skóre v prvej štvrtine 17-yardovým touchdownom nového wide receivera Odella Beckhama Jr.

Bengálsky kopanec Evan McPherson zaútočil 29-yardovou bránkou a znížil skóre na 7-3.

Barani vyvinuli tlak v druhej štvrtine a boli odmenení 11-yardovým touchdownom od Wide receivera Coopera Kuppa, ktorý ukázal, prečo bol vyhlásený za ofenzívneho hráča roka NFL.

Nedokázali však premeniť dva body navyše.