Kedy a kde sa semifinálový zápas MS U-19 medzi Indiou a Aus U-19 naživo online?

Indický tím pod vedením Yasha Dhulla sa v stredu (2. februára) stretne s Austráliou na svetovom pohári ICC hráčov do 19 rokov v Západnej Indii. Pôjde o druhý semifinálový súboj markizáckeho turnaja, keďže obe strany budú súťažiť o postup do finále, do ktorého Anglicko už postúpilo.

Keď už hovoríme o forme na oboch stranách, indický tím je od začiatku parádneho podujatia v kurze. Indický tím, ktorý vo svojom úvodnom turnaji porazil Južnú Afriku o 45 jázd, porazil Írsko a Ugandu a potom porazil bangladéšsku stranu, víťazov minulej edície, vo štvrtinách, aby vstúpil do posledných štyroch. India sa bude cítiť proti Austrálčanom sebavedomá, keďže sa im v rozcvičke darilo.

Na druhej strane Austrália bola tiež dominantná, aj keď nie taká ako ich semifináloví súperi. Muži v žltom prehrali jeden zápas proti Srí Lanke, ale porazili ako Západná India, Škótsko a Pakistan (v štvrtinách).

Celkovo ide o strhujúce stretnutie dvoch markizáckych tímov.

Podrobnosti o priamom prenose zápasu medzi Indiou a Austráliou na majstrovstvách sveta hráčov do 19 rokov - Všetko, čo by ste mali vedieť:

Kde sa koná zápas Majstrovstiev sveta hráčov do 19 rokov 2022 medzi Indiou a Austráliou?

Zápas ICC Majstrovstiev sveta hráčov do 19 rokov 2022 medzi Indiou a Austráliou sa bude konať na kriketovom ihrisku Coolidge, Antigua.

Kedy sa začína zápas Majstrovstiev sveta hráčov do 19 rokov 2022 medzi Indiou a Austráliou?

Zápas MS hráčov do 19 rokov 2022 medzi Indiou a Austráliou sa začína v stredu 2. februára o 18:30 IST (9:00 miestneho času).

Ako sledovať živé vysielanie zo zápasu Svetového pohára ICC U19 2022 medzi Indiou a Austráliou v televízii?

Semifinálový zápas medzi Indiou a Austráliou bude vysielaný naživo na Star Sports Network.

Ako sledovať priamy prenos zo zápasu Svetového pohára ICC U19 2022 medzi Indiou a Austráliou naživo?

Priamy prenos semifinálového zápasu medzi Indiou a Austráliou bude dostupný v aplikácii a webovej stránke Disney+ Hotstar.