Fanúšik Palmeiras zastrelil po získaní titulu Majstrovstvá sveta klubov Atalanta vs Juventus, ktorý si zaslúži byť v prvej štvorke Miláno vs Sampdoria, je čas, aby Rossoneri zvrhli Inter

Brazília, - Brazílsky fanúšik bol zastrelený v Sao Paule pri nepokojoch, ktoré vypukli po tom, čo miestny tím Palmeiras prehral s Chelsea vo finále MS klubov v nedeľu (13.2.2022) skoro ráno WIB.

Fanúšikovia sa zhromaždili pred štadiónom Palmeiras v Allianz Parque, aby sledovali zápas v Spojených arabských emirátoch. Potom sa medzi fanúšikmi brazílskeho tímu strhla bitka.

Miestne médiá informovali, že 35-ročného muža postrelili do hrudníka a zomrel.

Pôvodne živá a napätá atmosféra sa zrazu po skončení zápasu zmenila na násilnú a násilnú a ľudia začali hádzať kamene a výbušniny.

Zrážky trvali pol hodinu, kým polícia definitívne zasiahla.

Chelsea sa stala novým majstrom sveta klubov po tom, čo vo finále zdolala brazílskeho šampióna Copa Libertadores Palmeirasa so skóre 2:1.

Romelu Lukaku nastúpil za Chelsea v 55. minúte predtým, ako Palmeiras zvýšil na 1:1 gólom Raphaela Veigu.

Pokutový kop Kaia Havertza zo 116. minúty sa stal posledným gólom zápasu pred zaznením záverečného hvizdu a spečatil víťazstvo Chelsea ako šampióna MS klubov 2022.