Duel Inter Miláno vs Neapol sa skončil remízou

Jakarta, - Duel Interu Miláno proti Neapolu sa skončil remízou 1:1 v 25. zápase talianskej ligy na štadióne Diega Armanda Maradonu v Neapole v sobotu (12.2.2022).

Lorenzo Insigne dostal Neapol do vedenia skorým gólom v siedmej minúte predtým, ako Inter vyrovnal gólom Edina Dzeku v druhom polčase.

Tento žreb nemení postavenie oboch klubov. Inter zostáva na čele tabuľky s 54 bodmi v 24 zápasoch, kým Neapol sa neposúva z druhého miesta s jediným bodom z 25 zápasov.

Neapol dostal penaltu v siedmej minúte po tom, čo VAR ukázal, že Milan Škriniar stúpil na nohu Victora Osimhena. Lorenzo Insigne postúpil ako exekútor a úspešne zvýšil I Partenopei 1:0.

Po strelenom góle hrali domáci suverénne a v 11. minúte po strele Piotra Zielinskeho o žrď takmer zdvojnásobili svoj náskok.

Neapol naďalej útočil na Inter Miláno, no pre zlé zakončenie nedokázal streliť žiadne ďalšie góly.