Chelsea zdolala Norwich

Baku, 11. marca

Chelsea zvíťazila nad Norwichom v odloženom zápase 30. kola majstrovstiev Anglicka - 3:1. Blues vyhrali štyrikrát za sebou.

Obranca Trevo Chalobah údajne dostal hostí do vedenia už v 3. minúte, stredopoliar Mason Mount o pár minút neskôr zdvojnásobil vedenie.

V 69. minúte zahral jeden gól z pokutového kopu Teemu Pukki. Kai Havertz však v závere stretnutia vrátil Chelsea dvojgólové vedenie.

Chelsea je v tabuľke Premier League na 3. mieste s 56 bodmi. Norwich je posledný so 17 bodmi.

Wolverhampton zvíťazil 4:0 nad Watfordom v preloženom zápase 19. kola anglického šampionátu. Zápas sa hral na štadióne Molineux. Wolves ukončili nešťastnú sériu troch prehier.

Za Wolves skórovali v prvom polčase Raul Jiménez a Daniel Podense, loptu si do vlastnej siete strihol aj Cucho. V závere stretnutia strelil štvrtý gól Wolves Ruben Neves.

Wolverhampton je v tabuľke Premier League na 8. mieste so 43 bodmi. Watford je na predposlednej priečke. Newcastle zdolal Southampton v preloženom zápase 21. kola majstrovstiev Anglicka - 2:1. Straky získali tretie víťazstvo v rade.

Stredopoliar Stuart Armstrong dostal hostí do vedenia v 25. minúte. Hostia ešte pred prestávkou odskočili vďaka gólu Chrisa Wooda.

Na začiatku druhého polčasu strelil svoj prvý gól za Newcastle Bruno Guimarães. Jeho lopta bola víťazom tímu.

Newcastle je v tabuľke Premier League na 14. mieste. Southampton je na 10. mieste. Aston Villa zdolala Leeds 3:0 v preloženom zápase 20. kola Premier League. Zápas sa hral na štadióne Elland Road. Tím Steven Gerrard získal tretie víťazstvo v rade.

V prvom polčase skóroval Philippe Coutinho. Po prestávke strelili góly Matty Cash a Callum Chambers.

Aston Villa je v tabuľke Premier League deviata. Leeds je na 16. mieste.