Objavili sa detaily účinkovania Barys v play off KHL

Tretie tretiny boli pre Metallurg Magnitogorsk najneúspešnejšie v sérii play off KHL s Barysom, uvádza telegramový kanál Hockey Details.

Kazašský klub opustil play-off po piatich zápasoch: Zverenci Jurija Michailisa vyhrali prvý zápas proti Magnitogorsku, ale potom prehrali štyri zápasy v rade.

Je potrebné poznamenať, že v sérii s Barysom Metallurg neprehral ani jednu prvú tretinu: 4 víťazstvá, 1 remíza, 0 prehier. V prvom zápase, ktorý Magnitogorsk prehral, ​​sa prvá tretina skončila nerozhodne 0:0. V ostatných zápasoch Ural vždy vyhral prvú tretinu a nikdy nedovolil súperovi otočiť vývoj zápasu.

Z 21 gólov dali hráči Metallurgu 9 gólov v druhých tretinách. A po 6 gólov v prvej a tretej 20-minútovke.

Hráči Barysu strelili v tretích tretinách 7 z 11 gólov. Tretie tretiny boli pre Metallurg najnešťastnejšie v sérii proti Barysu: 1 víťazstvo, 3 remízy, 1 prehra.