Šport Správy

Zenith bez Alipa stratil body na šampionáte Ruska

Hráči Petrohradu "Zenith" hrali nerozhodne so Samarou "Krídla Sovietov" v zápase 21. kola ruskej Premier League (RPL), informuje spravodajca bbabo.net.

Stretnutie v Samare sa skončilo výsledkom 1:1. V rámci Zenitu skóroval v 86. minúte Danil Krugovoi, za hostí skóroval v 91. minúte Mateo Barac. V nadstavenom čase bol z ihriska odvolaný stredopoliar "Zenith" Wendel.

Obranca kazašského národného tímu Nuraly Alip sa dostal do prihlášky na tento zápas, no na ihrisko nenastúpil.

"Zenith" so 45 bodmi vedie poradie šampionátu Ruska a pred druhým moskovským "Dynamom" o tri body. "Krídla Sovietov" sú s 29 bodmi na ôsmom mieste.

V ďalšom kole bude petrohradský klub hostiť Tula Arsenal. Hra sa odohrá 19. marca.