Ancelotti hovorí, že Benzemovo zranenie nie je vážne

Madrid, - Tréner Realu Madrid Carlo Ancelotti prezradil, že Karim Benzema je po zranení v dobrom stave, keď v utorok (15.3.2022) skoro ráno zdolal Real Mallorca 3:0 v španielskej La Lige. Benzema, ktorý strelil dva góly za víťazstvo Madridu, sa v 86. minúte zranil a tak nemohol pokračovať v hre až do konca.

Madrid hral v posledných štyroch minútach s 10 mužmi, pretože Benzema nebol vystriedaný. Madrid totiž predtým päťkrát striedal.

Benzema sa sťažoval na bolesť v lýtku. Boli obavy, pretože Madrid bude tento víkend čeliť El Clasicu.

Ancelotti však povedal, že to vyzerá tak, že Benzemovo zranenie nie je vážne. „Musíme ho vyhodnotiť v najbližších dňoch. Vyzerá to tak, že zranenie nie je príliš vážne,“ povedal Ancelotti.

"Karim sa po zoskoku necíti dobre. Budeme musieť počkať do stredy, aby sme sa dozvedeli viac," dodal.

Real Madrid má teraz 10 bodov pred druhou Sevillou. V nasledujúcom zápase ich čaká vážna výzva, pred ktorou stojí Barcelona.