Po 288-dňovej absencii Christian Eriksen strieľa priame góly pre Dánsko Herec George Clooney má v úmysle kúpiť Derby County Persib nadšený z Songsong AFC Cup

Jakarta, - Návrat Christiana Eriksena do dánskej reprezentácie ukradol pozornosť, keď strelil gól prvým dotykom po tom, čo nastúpil ako striedajúci hráč v priateľskom zápase proti Holandsku v Johan Cruyff Arene, sobota (26.3. 2022). Dánsky stredopoliar bol mimo hry 288 dní od takmer smrteľného infarktu, ktorý na trávniku na minuloročnom európskom šampionáte utrpel.

Holandský útočník Steven Bergwijn skóroval dvakrát, keď domáci v tomto zápase vyhrali 4:2.

Eriksen skóroval dve minúty po nástupe do druhého polčasu a tesne pred polčasom znížil na 3:1.

Dánsky stredopoliar bol mimo hry 288 dní od takmer smrteľného infarktu, ktorý na trávniku na minuloročnom európskom šampionáte utrpel.

Nathan Ake a Memphis Depay z penált strelili ďalší holandský gól po tom, čo Jannik Vestergaard vyrovnal za Dánsko v prípravnom zápase na majstrovstvách sveta oboch krajín.

V poslednej minúte zápasu opäť takmer skóroval aj Eriksen (30).