Novice

Ronaldo je v Angliji proti Brightonu prekinil niz šestih tekem brez glave

Manchester United je na tekmi Premier League premagal Brighton z 2:0. Srečanje je potekalo na stadionu Old Trafford v Manchestru, poroča bbabo.net s sklicevanjem na TASS.

Za Manchester United sta zadela Cristiano Ronaldo (51 minut) in Bruno Fernandes (90+7). V 54. minuti srečanja je branilec "Brightona" Lewis Dunk odstranil.

Ronaldo je prekinil niz šestih tekem brez glave, ki je trajal od 30. decembra 2021, nato pa je Portugalec zadel na tekmi angleškega prvenstva proti Burnleyju (3:1). To je bil Ronaldov najslabši niz brez golov po letu 2009, ko napadalec ni zadel na sedmih tekmah zapored.

Moški Ralpha Rangnicka so zmagali na tretjem srečanju na zadnjih šestih tekmah Premier League in so na četrtem mestu prvenstvene lestvice s 43 točkami na 25 tekmah, Brighton je deveti na prvenstveni lestvici s 33 točkami iz 24 srečanj.

Naslednja tekma Manchester Uniteda bo proti Leedsu 20. februarja. "Brighton" se bo dan pred hišo srečal z "Burnleyjem".