Prenos finala badmintona Indije Open 2020 v živo: Kdaj in kje se Lakshya Sen, Chirag-Satwik boriti za naslove?

Lakshya Sen, Satwiksairaj Rankireddy-Chirag Shetty Finalna tekma Indije Open Prenos v živo in televizijski prenos Podrobnosti: dobitnik bronaste medalje na svetovnem prvenstvu Lakshya Sen je v soboto napredoval na moškem posamičnem dvoboju na Odprtem prvenstvu Indije z razburljivo zmago. 20-letni Sen je zmagal z 19-21 21-16 21-12 nad 60. številko sveta Malezijo Ng Tze Yong in se uvrstil na svojo prvo svetovno turnejo na vrhu Super 500.

Tretji nosilec Sen se bo v nedeljskem dvoboju na vrhu pomeril z aktualnim svetovnim prvakom Loh Keanom Yewom iz Singapurja v ponovitvi lanskega finala Dutch Open. Loh, peti nosilec, je v drugem polfinalu preskočil Kanadčan Brian Yang, potem ko je dobil vneto grlo in glavobol.

V moških dvojicah je 10. svetovni par Chirag Shetty in Satwiksairaj Rankireddy premagal Francosko dvojico William Villeger in Fabien Delrue z 21-10 21-18 in se uvrstil v finale. Chirag in Satwik se bosta v nedeljo pomerila s trikratnim svetovnim prvakom Mohammadom Ahsanom in Hendro Setiawanom iz Indonezije.

Vrstni red igre:

Kdaj je finale OP Indije 2022?

Finale Indije Open 2022 bo v nedeljo, 16. januarja.

Kje je finale OP Indije 2022?

Turnir poteka v dvorani KD Jadhav na stadionu Indira Gandhi v New Delhiju.

Ob kateri uri je finale moških posamezno med Lakshya Sen in Loh Kean Yew?

Moški posamični finale Lakshya Sen in Loh Kean Yew bo predvidoma potekal okoli 17. ure, odvisno od tega, koliko časa traja, da se prejšnji dvoboji zvrstijo.

Ob kateri uri je finale moških dvojic med Chiragom Shetty-Satwiksairaj Rankireddyjem in Mohammadom Ahsanom-Hendro Setiawanom?

Finale moških dvojic med Chiragom Shetty-Satwiksairaj Rankireddyjem in Mohammadom Ahsan-Hendro Setiawanom bo predvidoma na sporedu ob 16. uri, odvisno od tega, koliko časa traja, da se prejšnji dvoboji preidejo.

Televizijski prenos turnirja India Open 2022 v živo se predvaja na Sony TEN 1 SD in Sony TEN 1 HD, prenos v živo pa bo na SonyLIV.