Tekmec Tokajeva ali kako se je pojavil kandidat za najlepši gol Eura 2022 v futsalu

Hrvaški reprezentant Matej Horvat je na futsal Euru 2022 dosegel lep gol proti Poljski, poroča dopisnik bbabo.net.

Hrvat je nasprotnika podal po boku, nato pa je premagal vratarja in natančno zakotalil rabono v prazno mrežo. Zgodilo se je v osmi minuti. Kmalu zatem, v 14. minuti, so Poljaki ob pomoči Patricka Hole vrnili žogo. Kasneje pa je sreča spremljala le Hrvate - v 14. in 18. minuti sta zadela Antonio Sekulich in Franko Jelovčič. Posledično 3:1 v korist Hrvaške.

V drugem srečanju skupine C je Rusija premagala Slovaško (7:1).

Spomnimo, Kazahstan je na začetku evropskega prvenstva odigral neodločeno s Slovenijo (4:4), Žomart Tokayev pa je z elegantnim golom zadel tarčo s peto. Enako zanimivo žogo je v svoj adut prinesel tudi Douglas Junior. Varovanci Paula Ricarda Kake bodo naslednjo tekmo na turnirju s Finsko odigrali v noči na 25. januar.