V španskem prvenstvu je potekala nora tekma s sodelovanjem nekdanjega nogometaša Astane

"Atletico" in "Getafe" sta v 24. krogu španskega prvenstva v nogometu pripravila noro tekmo, poroča dopisnik bbabo.net.

Srečanje je potekalo v Madridu in se je končalo z rezultatom 4:3 v korist domačih. Hkrati je bilo v prvem polčasu doseženih šest golov. "Vzmetnica" je bila 2:0, nato pa so gostom dovolili trikratni gol, povratna žoga pa je bila tik pred odmorom. Poleg tega je enajstmetrovko zgrešil Luis Suarez. In že ob koncu tekme je prišel razplet, ko je tri točke prinesel Atlético Madrid, ki je vstopil kot zamenjava Mario Hermoso. In to kljub temu, da je v 58. minuti ekipo Diega Simeoneja izključil Felipe.

Med zmagovalce so se zadeli Angel Correa (19. minuta, 45+4), Matheus Cunha (27.) in Mario Hermoso (89.). Poraženci sta dosegla Borja Mayoral (30.) in Enes Unal (37. z enajstmetrovke; 42. z enajstmetrovke).

Spomnimo, da je nekdanji vezist Astane Nemanja Maksimović odigral celotno tekmo za Getafe.

Atlético je po tej tekmi na četrtem mestu z 39 točkami, Getafe pa 15. od 20 s 25 točkami.