Liga 1: Bali United je premagal Bhayangkara FC s 3-0

Bali, - Bali United je v 24. tednu tekme Lige 1 2021/22, ki je potekala na stadionu I Gusti Ngurah Rai, Denpasar, Bali, v soboto (2. 12. 2022) zvečer premagal Bhayangkara FC s 3:0.

Tri zadetke Bali Uniteda so dosegli Ilija Spasojevic, Stefano Lilipaly in Irfan Jaya. Zaradi dodatnih treh točk je Bali United dosegel tretje mesto na lestvici z 48 točkami, le točko zaostaja za Bhayangkaro FC.

Obe ekipi sta od začetka igrali hitro in Bali United je v osmi minuti prejel enajstmetrovko, potem ko je Eberja Bessa prekršil Melvin Platje. Spasojeviću, ki je služil kot krvnik, je uspelo prelisičiti vratarja Awana Setha Raharjo in odpreti prednost pred Bhayangkaro z 1:0.

Varuhi so se skušali maščevati, a je nasprotnik zaprl obrambo in Bali United je bil še bolj agresiven v hitrem napadu, dokler prednost Serdaduja Tridatuja ni uspešno podvojil Lilipaly v 12. minuti.

Prizadevanja Bhayangkare, da bi našli povratni gol, so bila pogosto prekinjena na polovici Bali Uniteda in ko je Ezechiel N'Douassel v 37. minuti prejel podajo Andika Vermansaha, še vedno ni bil na cilj.

Prednost Bali Uniteda z 2:0 je trajala do polčasa.

Bhayangkara je v začetku drugega polčasa poskušal stopiti na plin, na žalost pa je strel Evana Dimasa Darmona zgrabil Andikovo podajo, ki je bila še vedno mimo leve strani nasprotnikovih vrat.

Nakup in prodaja napadov se nadaljuje. Bali United je povišal vodstvo, potem ko je sladko podajo Privata Befola Mbarge zaključil s trdim strelom Irfana v 81. minuti in s 3:0 zagotovil zmago nad Bhayangkaro.

Poravnaj

Bhayangkara FC: Awan Setho Raharjo; I Putu Gede, Indra Kahfi; Evan Dimas, Sani Rizki, TM Ichsan, Andik Vermansah; Melvin Platje, Ezechiel Ndouasel, Jajang Mulyana, Wahyu Subo Seto

Trener: Paul Munster

Bali United: Nadeo Argawinata; I Made Andhika Wijaya, Lenard Tupamahu, Ricky Fajrin Saputra, Willian Pacheco; Brwa Nouri, Eber Bessa, Moh Sidik Saimima; Ilija Spasojevic, Privat Befolo Mbarga, Stefano Lilipaly.

Trener: Stefano Cugurra.