Sterling 3 goli, City dramatično uniči Norwich, 10 igralcev Atlético Madrid premagalo GetafeDuel Inter Milan proti Napoliju se je končalo z remijem

Džakarta, - Manchester City je uničil Norwich City s 4:0 na 25. tekmi Premier League na stadionu Carrow Road v nedeljo (13.2.2022) zgodaj zjutraj WIB.

Raheem Sterling je na tej tekmi dosegel tri zadetke, še en gol pa je dosegel Phil Foden.

Ta zmaga je City še dodatno oddaljila od rivalskih klubov v tekmi za naslov prvaka Premier lige. Ekipa Pepa Guardiole sedi na vrhu lestvice s 63 točkami na 25 tekmah in 12 točk zaostanka za Liverpoolom na drugem mestu. Vendar imajo Rdeči dve tekmi na pretek.

Manchester City se je že v peti minuti približal hitremu zadetku, potem ko je strel Bernarda Silve zadel vratnico.

Dve minuti pozneje je City znova zagrozil z glavo Ilkaya Gundogana v kazenskem prostoru, a je žogo vseeno ujel vratar Angus Gunn.

V 10. minuti je Norwich zadel nazaj skozi strel Teemuja Pukkija proti vratom. Vendar je vratar Ederson Moraes znal predvideti.

V 18. minuti je ponovno zagrozil Norwich. Grant Hanley je z glavo pozdravil podajo iz kota, vendar je še vedno zadel vratnico.

Občani so imeli priložnost za zadetek v 25. minuti. Raheem Sterling je streljal iz kazenskega prostora, a žogo, ki je zašla v spodnji kot mreže, lahko Gunn še vedno odbije.