Šport Novice

Tri točke Kaprizov so pomagale Minnesoti premagati Detroit

Rusija (bbabo.net), - Ruski napadalec Minnesote Kirill Kaprizov je na tekmi rednega dela lige NHL proti Detroitu dosegel tri točke.

"Minnesota" je prevzela "Detroit" in dosegla prepričljivo zmago - 7 : 4. Račun na tekmi so odprli hokejisti "Red Wings" - Dylan Larkin je zadel v drugi minuti. Kmalu je Gustav Lindstrom povečal prednost "Detroita". Toda pred odmorom so gostje izgubili prednost - Matt Baldy je zadel dvojko - 2:2.

V drugi tretjini je Kirill Kaprizov popeljal svojo ekipo naprej, ko je dosegel 21. gol v sezoni.

Impulz partnerja je podprl Boldy, ki je kmalu dosegel hat-trick.

V zadnji tretjini sta ekipi dosegli še pet golov. Kaprizov je sodeloval pri dveh golih - najprej je pomagal Joelu Erikssonu Eku, nato pa je zadel sam. Skupno ima Rus v tej sezoni 57 točk.