Šport Novice

Roma, ki jo je aretirala Verona na Olimpicu, se ne more vrniti na pravo pot

Roma, - AS Roma se ni vrnila na zmagovalno pot, potem ko ji je Hellas Verona z rezultatom 2-2 v 26. tednu tekme italijanske lige Serie A na Stadio Olimpico v nedeljo (20. 2. 2022) preprečila remi z rezultatom 2-2. ) zgodaj zjutraj WIB.

Moštvo Joseja Mourinha je celo zaostajalo za goloma Antonina Baraka in Adriena Tamezeja, preden se je s Cristianom Volpatom in Edoardom Boveom trudilo izenačiti.

Roma je zdaj izpustila tri tekme zapored z neodločenim izidom in je obtičala na sedmem mestu z 41 točkami na 26 tekmah, dvema pasoma in štirimi točkami nad Verono, piše na uradni spletni strani italijanske lige.

Verona je prevzela pobudo na začetku tekme in povedla z le petimi minutami igre, ko je Barak iz nepopolnega pričakovanja vratarja Ruija Patricia prijel žogo.

Roma se je poskušala maščevati, vendar se je s težavo prebijala skozi obrambo Verone, zaradi česar je Lorenzo Pellegrini prisilil v dolgotrajno ugibanje, kateri vratar Lorenzo Montipo je še vedno zlahka ukrotil.

Namesto maščevanja je Roma zadetek znova prejela v 20. minuti, ko je Tameze z močnim udarcem zaključil kombinirani napad med Ivanom Ilićem in Gianluco Caprarijem, ki ga Patricio ni mogel zadržati, Verona pa je rezultat 2:0 obdržala do polčasa.

Roma je poskušala zadeti že od začetka drugega polčasa, a je napad, ki ga je končal Jordan Veretout, s strelom iz kazenskega prostora vseeno končal bočno od vrat gostov.