Šport Novice

Barcelona je premagala Valencio, Aubameyang dosegel 2 gola premagala Leeds 4-2, MU stabilen na četrtem mestu v 88. minuti, Anthony Elanga prinaša MU 4-2 vodstvo pred Leedsom

Valencia, - Novi napadalec Pierre-Emerick Aubameyang je prispeval dva zadetka za Barcelono, ko je v nedeljski (20.2.2022) na stadionu Mestalla v španski ligi premagal gostiteljico Valencio s 4-1.

Aubameyanga je kot začetnika predstavil trener Xavi Hernandez na 24. tekmi tega tedna. Igralec, ki so ga pripeljali iz Arsenala, je postal eden od trojice na prvi vrsti s Ferranom Torresom in Ousmanejem Dembelejem.

Ta igralec iz Gabona je svoj prvi gol prispeval, ko se je tekma začela v 23. minuti. Aubameyang je svoje ime uvrstil na semafor, potem ko je maksimiziral podajo Jordija Albe.

Kljub temu, da je nastopila kot gostujoča ekipa, je Barcelona v tej zabavi prevladovala. Rezultat so gostje v 32. minuti dosegli drugi gol. Tokrat je Nizozemec Frenkie De Jong uspel prebiti vrata Valencije, ki jih je varoval Giorgi Mamardashvili. Ta nekdanji igralec Ajaxa je strgal nasprotnikov gol, da bi čim bolj pridobil povratne informacije od igralcev, ki naj bi pred tem odhajali, Ousmaneja Dembeleja.

Sodelovanje igralcev Barcelone je ponovno prineslo zadetek pred koncem prvega polčasa, natančneje v 38. minuti, ki ga je ponovno dosegel Aubameyang. Tokrat je igralec, ki je branil Borussia Dortmund, navdušil gol Valencie, potem ko je izkoristil prednost 17-letnega vezista Gavija.