Šport Novice

Al-Shabab FC z zmago Al-Feihe ohranja vitke upe za naslov prvaka Savdske Pro lige

Klub iz Rijada ostaja na tretjem mestu na lestvici SPL s 43 točkami, osem zaostankov za vodilnim Al-Ittihadom

RIJAD: Al-Shabab FC se je vrnil na zmagovalno pot, potem ko je v nedeljo v zaključku 22. kroga sezone Savdske lige Pro League na Al-Majmaa Sports City Stadium premagal gostitelja Al-Feiho z 2:1.

Rezultat ohranja klub iz Rijada na tretjem mestu na lestvici SPL s 43 točkami, eno za drugim Al-Nassrom, ki je odigral enako število tekem, in osem za vodilnim Al-Ittihadom, ki ima tekmo manj. tekmeci. Al-Feiha je s 27 točkami padel na osmo mesto.

Potem ko je Kamerunec John Marie v 41. minuti odprl zadetek, je Al-Feiha izenačil prek Abdulrahmana Al-Sefrija v 58. minuti, ko so gostitelji ponovno prevzeli mero nadzora na tekmi.

Toda Al-Shabab je ohranil svoje tanke upe na slavo naslova SPL z zmagovalcem Nawafa Al-Abeda 10 minut od konca.

Al-Shabab bo naslednjič gostil Al-Batin v soboto, Al-Feiha pa bo isti dan obiskal Al-Raed.