Kuwait FC je premagal Al-Qadisiyah s 3:0

KUVAJT CITY, 4. marca: Kuwait FC je v 12. krogu Kuvajtske nogometne premier lige STC premagal Al-Qadisiyah s 3:0. Na drugi tekmi je Fahaheel izenačil z Al-Shababom 2:2. Tekma med Kuwait FC in Qadisyahom je potekala na Jaber International Stadium, v prvem polčasu je Kuwait FC prevladoval v igri, v 37. minuti pa je Taha Yassin Al-Khunaisi dosegel gol. V drugem polčasu je Kuwait FC uspel povedati v 71. minuti z enajstmetrovke Mahdija Rahme. V podaljšku je zadetek dosegel Ibrahim Kamil. V 88. minuti je igralcu Qadsiyaha Baderju Al Mutawi pokazal rdeči karton. Kuwait FC je povečal svoje točke na 26, Qadsiyah je na 20 točkah.

Na drugi tekmi, ki je bila na stadionu Abdullah Al-Khalifa Al-Sabah, je Fahaheel izenačil z Al-Shababom z 2-2. S tem je Fahaheel na 11 točkah, Al Shabab pa na 12 točkah