Šport Novice

Atalanti sta z dvema podajama Miranchuka pomagali premagati Udinese

Rusija (bbabo.net), - V tekmi 21. kroga italijanskega prvenstva je Atalanta na gostovanju premagala Udinese - 6:2. Ruski vezist Aleksej Mirančuk je pomagal prinesti rezultat velikim Bergamaščanom, čeprav se je na igrišču pojavil šele v 74. minuti.

Miranchuk je v igro vstopil z rezultatom 3:1. In po nekaj minutah po njegovem prestopu je zadel Luis Muriel. V 89. minuti je Rus pomagal Joakimu Mehleju.

Zanimivo dejstvo: Alexey Miranchuk je prvič v karieri naredil dvojno pomočnico. Za "Lokomotivo" je uspel enkrat zabiti na tekmo in podati asistenco. Poleg tega je vezist dvakrat zadel kot del "železnice".

Ta tekma je bila za Miranchuka 11. v tej sezoni, vendar je od prvih minut začel le tri tekme. Če ne upoštevamo dodanega časa, je Aleksej v tej sezoni na igrišču preživel 387 minut. V tem času je dosegel en gol in dal tri podaje. To pomeni, da ima Miranchuk produktivno akcijo približno vsakih 97 minut.