Вести

Пакистан – Први носилац Ноор Заман ће се суочити са Вакасом у финалу Цомбакк Спортс Инт’л Сателлите Скуасх-а

У првом полуфиналу Ноор Заман (Пак) је савладао Вакар Мехбооб (Пак) са 3-1 у узбудљивој утакмици која је трајала 26 минута, резултат је био 6-11, 11-8, 11-4 и 11-6. Ноор Заман је играо добро и није дао много шансе Вакару Мехбубу да узврати након победе у првом сету резултатом 6-11. Ноор Заман је изгубио резултатом 6-11, остварио снажан повратак и освојио три узастопна сета резултатом 11-8, 11-4 и 11-6.

У другом мечу, Вакас Мехбуб је забележио узастопну победу против интернационалца Кхушала Риаза из Пакистана за 25 минута, резултат је био 11-6, 11-7 и 11-7.

У полуфиналу за жене, Ноор Ул Худа (Пак) је победила шампиона Пакистана до 19 година Комал Кана из (Пак) са 3-1, резултатом 11-6, 11-4, 9-11, 11-7 за 28 минута. Ноор ул Худа је играла добро и упркос тешком отпору против Комала у трећем сету, одиграла је нападачки гем и умарширала у победу.

У другом полуфиналу, Русхна Мехбооб је победио Аимана Схахбаза (Пак) са 3-1, резултат је био 11-5, 9-11, 11-7 и 11-8 у (27 мин). Русхан Мехбооб је изгубила други сет, али је свеукупно доминирала у наставку и одмарширала у победу.