Спорт Вести

Муханов је прокоментарисао пораз „Актобеа” у контролној утакмици

"Добар спаринг. Полесје се бори за промоцију у највишу лигу Украјине. Екипу тренира Јуриј Калитвинцев, човек познат у нашим круговима као прилично паметан тренер. Па, екипа није лоша.

Да будем искрен, задовољан сам спарингом. После два и по месеца паузе, радили смо само недељу дана и свидело ми се како момци изгледају. Прво полувреме смо одиграли практично са главним тимом. Утакмица је била изједначена – како смо могли да постигнемо, тако је и противник имао шансу, али 0:0.

И у другом полувремену, наравно, имали смо доста младости, а противник је имао половину играча базе и почетнике. Направили смо неколико грешака на почетку. Док су били укључени, можда су мало задрхтали. Ипак, сабрали су се и одиграли добро. Верујем да ће нам први спаринг дати добар набој за наредни рад.

Нећу никога издвајати – то није у мојим правилима. Пажљиво пратимо сваки тренинг, пробну утакмицу. Анализирамо да ли ће овај или онај играч успети да појача наш тим“, рекао је Муханов.