Спорт Вести

Ериксен игра у пријатељској утакмици Брентфорда

Везиста је на крају направио изненађујући повратак у Премијер лигу потписавши за Брентфорд, као што је Тотенхем, лондонски тим, 31. јануара. Брентфорд је рекао да је Ериксен одиграо прве минуте за свој нови тим у понедељак, прошавши сат времена од победе од 3-2 против Саутенд јунајтеда у мечу одржаном иза затворених врата. Ериксен је постигао један од голова и био близу да сам постигне гол у уводним минутама, али га је голман одбио.

Плејмејкер је представљен навијачима Брентфорда пре суботњег ремија без голова са Кристал Паласом. Говорећи на својој првој конференцији за новинаре као играч Брентфорда претходног дана, Ериксен је рекао да нема страха да ће поново играти мање од годину дана након инцидента на Еуру 2020.