Спорт Вести

Француска лига, ПСЖ пада код куће против Нанта

Три победничка гола за Нант постигли су Рендал Коло Муани, Квентин Мерлин и Лудовик Блас. Док је ПСЖ могао да одговори само преко Нејмара.

Упркос поразу, ПСЖ и даље води на табели Лиге 1 са 59 бодова. У међувремену, Нант је на петом месту са колекцијом од 38 бодова.

Нант је могао брзо да поведе већ у четвртом минуту. Рандал Коло Муани је ударцем десном ногом успео да поцепа гол ПСЖ-а. Резултат 1-0 за домаћи тим.

Уласком у осми минут Лионел Меси је имао прилику да изједначи. Међутим, акција и даље не може да победи голмана Албана Лафонта.

ПСЖ је доживео катастрофу у време повреде. Ђорђо Вијналдум је играо руком у забрањеном петерцу па је судија досудио пенал за Нант. Доведени пенал је затим савршено извео Лудовиц Блас и Нант је прво полувреме затворио са предношћу од 3-0 у односу на ПСЖ.