Новини

Хотіли більшого, вийшло як завжди: вірменські лижники не здивували на Олімпіаді

Кавказ (bbabo.net), - На зимових Олімпійських іграх у Пекіні вірменські лижники не відзначилися успішним виступом. Найкращий результат серед представників сонячної республіки у цьому виді олімпійських змагань показав Мікаел Мікаелян, який посів 61-е місце у забігу на 15 км класичним стилем, повідомляють сьогодні, 11 лютого, місцеві ЗМІ.

У гонці мали стартувати 100 лижників, проте чех Ян Пехоушек та білорус Олександр Воронов не вийшли на старт. Таким чином, кількість тих, хто стартував, зменшилася до 98. Боротьба за медалі, як і очікувалося, в основному розгорнулася між російськими, норвезькими та фінськими лижниками.

В умовах найсерйознішої конкуренції Мікаелян стартував 59-м. Раніше вірменський спортсмен, який посів 47-е місце у скіатлоні, говорив, що очікує від лижного забігу на 15-кілометровій дистанції більшого. У підсумку вийшов ще скромніший результат у вигляді 61-го приходу на фініш.

Звання олімпійського чемпіона завоював фін Ійво Нісканен. Росіянин Олександр Велунов став другим, а бронза дісталася норвежцю Йоханнесу Клебо.

Два спортсмени — представник Нігерії Самуель Ікпефан та лижник із Туреччини Юсуф Емре Фірат зійшли з дистанції, не дійшовши до фінішу.

Вірменію на Олімпіаді також представляли лижниці Катя Галстян і Ангеліна Мурадян. Перша посіла 80-е місце у спринті, а в забігу на 10 км класичним стилем була 74-а. Дебютантка Ігор Мурадян у гонці на 10 км класичним стилем опинилася на 94-му місці.