Новини

Збірна Росії з хокею перемогла команду Данії на ОІ-2022

Збірна Росії (ОКР) з хокею у непростому матчі перемогла команду Данії з рахунком 2:0. Ця зустріч стала другою, у якій команда Росії не дала вразити свої ворота.

Першу шайбу у ворота датчан на дев'ятій хвилині другого періоду закинув Павло Карнаухов, йому асистували Антон Слєпишев та Дмитро Воронков. У другому ігровому відрізку підопічні Олексія Жамнова тричі грали здебільшого, але реалізувати чисельну перевагу не змогли.

Третій період проходив у боротьбі та з обопільними видаленнями. За хвилину з невеликим данці зняли воротаря, але не змогли закинути шайбу у ворота збірної Росії. В результаті порожні ворота вразив російський нападник Кирило Семенов.

Нагадаємо, що у першому матчі на зимовій Олімпіаді команда Росії перемога з рахунком 1:0 команду Швейцарії. Єдиний гол на рахунку нападаючого Антона Слєпишева.

На груповому етапі збірної Росії належить провести ще один матч проти команди Чехії. Зустріч відбудеться 12 лютого о 16:10 за київським часом.