Новини

Збірна Росія з хокею виграє у Данії після другого періоду

Рахунок у матчі 1:0.

У ці хвилини на стадіоні "Національний", розташованому в Пекіні, збірна Росії (ОКР) з хокею проводить свій другий матч на ОІ-2022 проти команди Данії.

Після двох періодів рахунок у матчі 1:0 на користь збірної Росії. Шайбу на дев'ятій хвилині другого періоду закинув Павло Карнаухов, йому асистували Антон Слєпишев та Дмитро Воронков. Зазначимо, що російські хокеїсти чотири рази грали здебільшого, але реалізувати чисельну перевагу так і не вдалося.

Свій перший матч на поточній Олімпіаді команда ДКР провела проти збірної Швейцарії 9 лютого. Зустріч закінчилася з рахунком 1:0 на користь російської команди. Шайбу з передачі Кирила Семенова закинув Антон Слєпишев на 20-й хвилині першого періоду.

На груповому етапі команді ДКР під керівництвом Олексія Жамнова належить провести ще один матч проти команди Чехії. Він відбудеться 12 лютого і розпочнеться о 16:10 за московським часом.

Нагадаємо, що у групі А виступають команди Канади, Німеччини, США та Китаю. У групі С - Латвія, Словаччина, Швеція та Фінлядія.