Новини

Збірна Росії з хокею програла Чехії на Олімпіаді з рахунком 5:6

Чоловіча збірна Росії з хокею Поступилася команді Чехії у заключному матчі групового етапу олімпійського турніру в Пекіні. Команда Олексія Жамнова програла з рахунком 5:6.

Гра виявилася найрезультативнішою на цій Олімпіаді. На п'ятій хвилині за росіян забив Володимир Ткачов. А на 13-й хвилині росіяни пропустили у меншості. Закинув захисник Томаш Кундратек.

У другому періоді, на 33-й хвилині, голом відзначився Микита Нестеров у більшості. Далі, на 38-й хвилині нападник росіян Дмитро Воронков отримав вилучення за системою "5+20". У підсумку на 39-й хвилині Давід Крейчі зробив рахунок 2:2, а всього лише хвилину Міхаель Шпачек вивів чехів вперед. Таким чином, чехи двічі реалізували більшість.

На початку третього періоду Лукаш Клок довів рахунок до 4:2 на користь чехів. Але через 36 секунд Кирило Семенов відіграв одну шайбу. А на 47-й хвилині Арсеній Грицюк зрівняв рахунок.

На 49-й відзначився вже Андрій Чибісов. Але через 32 секунди Чехія зрівняла рахунок завдяки голу Томаша Гіка. Вирішальний гол у овертаймі забив Любор Шулак за чехів.

Незважаючи на поразку, Росія все одно залишилася на першому місці в групі та вийшла до чвертьфіналу.