Новини

Пакистан - напів, Хашіш завоював титул чемпіона світу з тенісу серед молодших

Пакистан (bbabo.net), - ІСЛАМАБАД: Семі Зеб Хан і Хашіш Кумар з Пакистану завоювали титул чемпіона світу з тенісу серед юнаків у парному розряді ITF Пакистан – Елаан – Сайєд Ділавар Аббас.

Семі і Хашіш обіграли лідируючого Юнеса Талавара з Ірану в парі з турецьким Аріл Кайра Туна в напруженому матчі з трьох сетів з рахунком 6-2 5-7 10-8. У стартовому сеті Семі Зеб і Хашіш рано вийшли вперед, перервавши 4-й і 6-й гейм, і завершивши сет, перервавши 8-й гейм з рахунком 6-2. Аріл і Юнес змінили стратегію і відважно відбивалися, щоб зрівняти рахунок у першому сеті, вигравши сет з рахунком 7-5.

Усі гравці показали чудовий теніс. У вирішальному супертай-брейку обидві команди знову зіграли добре та наполегливо намагалися здобути титул, але при рахунку 8-all пакистанському дуету пощастило перетворити очко на переможний удар, який Аріл перехопив і потрапив у ворота. Матч тривав 1 год. 20 хвилин.

Свідками фіналу парного розряду для хлопців були Хасан Бейг, старший виконавчий віце-президент ITA та пан Ясір з Elaan Marketing.

Талановитий несіяний дует Тайра Абільдаєва та Тетяна Чшербакова з Казахстану приєднався до чемпіонського титулу серед дівчат і вибив дует корейок Юнсу Лі (KOR) і Са Ранг Лім (KOR) у захоплюючому, добре змагальному двосетовому матчі 6-4 6-3, який тривав 1 годину 16 хвилин. У стартовому сеті всі гравці продемонстрували чудовий теніс із комбінацією кидків з поперечної та нижньої лінії, поки рахунок не піднявся до 3-усі.

Потім дует Казахстану змінив свою гру та відіграв кілька потужних ударів з форхенда на лінії та зламав 7-у гру Са Ранг Ліма з Кореї, вийшовши на користь 5-3. У 10-му грі Тайра і Чщербакова показали свою силу, віддавши потужну подачу і завершивши сет з рахунком 6-4. У 2-му сеті Тайра та Чшербакова досягли переваги з рахунком 4-1, перервавши 3 і 5 гру Ранг Са Лім та Лі Юнсу відповідно.

На цьому етапі корейські гравці чудово грали в теніс і намагалися повернутися в матч і зменшили переможну перевагу казахстанців з рахунком 3-5, перервавши 6 і 8 партії Тайри та Чшербакової відповідно. У 9-ій грі теніс був захоплюючим, оскільки обидві команди відіграли неймовірні удари, а корейці показали опір, і обидві команди боролися за кожне очко, яке тривало на користь Казахстану.

Єржан Кістафін, посол Казахстану, був свідком фіналу парного розряду серед дівчат і спілкувався з командами, тренерами, батьками та офіційними особами. Він високо оцінив організацію та адміністративні заходи здорової діяльності для розвитку тенісу в Пакистані.

Президент Пакистанської федерації тенісу (PTF) Салім Сайфулла Хан присвятить цю нагоду фіналу одиночних хлопців у суботу. Фінал для дівчат-одиночок також відбудеться в суботу.

Хлопчики, парний розряд (фінал): Самі Зеб Хан (ПАК) і Хасіш Кумар (ПАК) перемогли Юнеса Талавара (ІРІ) і Аріла Кайра Туна (ТУР) 6-2 5-7 10-8.

Парний розряд дівчат (фінал): Тайра Абільдаєва (KAZ) і Тетяна Чшербакова (KAZ) перемогли Юнсу Лі (KOR) і Са Ранг Лім (KOR) 6-4 6-3.