Новини

«Легендарні»: наші хлопці взяли золото та срібло у головній гонці Пекіна!

Азія (bbabo.net), - Російський лижник Олександр Большунов - триразовий олімпійський чемпіон Пекіна - 2022.

Сьогодні, 19 лютого, Саша першим фінішував у мас-старті вільним стилем: лижники бігли 28,4 км замість 50 (дистанція була змінена через мороз та вітер).

Росіянин Іван Якимушкін став срібним призером. Бронзу завоював норвежець Сімен Хегстад ​​Крюгер.

Ще один представник Росії Артем Мальцев фінішував четвертим, а Денис Спіцов став шостим.

Денис Спіцов (Росія) - 26,2

Срібний призер зимових Олімпійських ігор 2010 року в індивідуальному спринті Олександр Панжинський:

«Прекрасні результати у російських лижників. Браво! Браво Велунову - король лиж! Хоч сьогодні й не 50 кілометрів була: він король. З такою легкістю та впевненістю виграв, всю гонку вів свою гру та впевнено забрав своє.

Ну і вітаю Івана Якимушкіна та групу Олега Олеговича Перевозчикова з першою медаллю на цих Олімпійських іграх. Кожен із чотирьох фахівців, які тренують різні групи нашої команди, мають медалі. Це означає, що система Олени Валеріївни Вяльбе працює.