Новини

Барселона принизила Реал, розгромивши Бернабеу з рахунком 4:0

МАДРИД - П'єр-Емерік Обамеянг двічі забив, коли оновлена ​​"Барселона" дала футбольний майстер-клас, щоб завдати принизливої ​​поразки супернику "Реалу" з рахунком 4:0 у неділю (20 березня), розгромивши лідерів Ла Ліги Карло Анчелотті на своєму полі.

Стадіон «Сантьяго Бернабеу» з аншлагом мовчки спостерігав, як значно покращена «Барса» під командою нового тренера Хаві Ернандеса з самого початку домінувала в «Ель Класіко».

Коли Усман Дембеле та Ферран Торрес показали слабкість Реала у обороні на флангах, «Барса» відкрила рахунок на 29-й хвилині, забив Обамеянга головою з навісу Дембеле.

«Барса» підтримувала темп проти неорганізованого та безжильного «Реала» та збільшила свою перевагу, коли захисник Рональд Араужо пробив головою з кутового Дембеле.

Анчелотті спробував змінити динаміку, зробивши дві заміни під час перерви, але «Барса» відзначилася на першій хвилині другого тайму, коли Торрес пробив кутовий удар після удару Обамеянга.

Через п'ять хвилин колишній форвард Манчестер Сіті Торрес повернув свою послугу, обігравши екс-нападника Арсеналу Обамеянга за свій другий гол.

«Барса» мала кілька нагод збільшити перевагу, але голкіпер «Реала» Тібо Куртуа уникнув подальших принижень.