Суспільство Новини

Джокович розважає глядачів на турнірі в Майямі

Черговий ігровий день на престижному тенісному турнірі в американському Майямі приніс кілька несподіваних результатів.

Перш за все варто відзначити поразку восьмого номера рейтингу ATP, іспанця Давіда Феррера, від Лукаса Пуїля (88) з Франції. Обмінявшись перемогами на тай-брейках, у вирішальному сеті француз скористався більшою кількістю помилок суперника та сенсаційно виграв матч – 6:7 (1:7), 7:6 (7:4), 7:5. Ще один колись зірковий іспанець Фернандо Вердаско (65) у третьому сеті на тай-брейку поступився Орасіо Себальосу (112) з Аргентини – 1:6, 6:4, 7:6 (7:4).

У жінок до несподіванок можна віднести перемогу господарки турніру Моніки Кіз (24) над італійкою Робертою Вінчі (9). Причому за два сети Роберта не взяла жодного гейму на подачі суперниці – 6:4, 6:4. Напевно, позначилася травма, через яку Вінчі знялася з матчу 1/8 фіналу на попередньому турнірі в Індіан-Уеллсі.

Інші ж матчі завершилися з прогнозованими результатами. Лідер рейтингу ATP, серб Новак Джокович, без проблем переграв Жоао Соузу (38) з Португалії – 6:4, 6:1. Ні для кого не секрет, що коли матч для Новака складається легко, він любить порозважати публіку. Не обійшлося без "трюка" й цього разу – після того, як Соуза вдарив в аут, Джокович розрахував траєкторію польоту м'яча та спіймав його у кишеню шортів. Захопленню публіки не було меж!

Домінік Тім (14) з Австрії не зазнав особливих проблем у поєдинку з японцем Йошихіро Нісіокою (124). У жінок легкі перемоги здобули білоруска Вікторія Азаренко (8) та Гарбіне Мугуруза (4) з Іспанії – над Магдою Лінетт (110) та Ніколь Гіббз (74) відповідно.

Відзначимо, що представники України, Олександр Долгополов та Еліна Світоліна, свої матчі на турнірі проведуть сьогодні.