Суспільство Новини

Канада розгромила Швецію з рахунком 11-0 і вийшла до півфіналу жіночих Олімпійських ігор з хокею

Канада (bbabo.net) – жіноча хокейна збірна Канади з легкістю вийшла в півфінал у п’ятницю, розгромивши Швецію з рахунком 11-0 на Олімпіаді в Пекіні.

Розжарена атака команди повністю проявилася в чвертьфінальній грі після того, як форвард Бріанн Дженнер забив гол лише через три хвилини першого періоду.

Капітан Марі-Філіп Пулен знайшов Дженнера перед шведськими воротами; Дженнер розмахнувся під час першого удару, але засунув другий під воротарську площадку, щоб дати Канаді перевагу.

Дженнер забив ще двічі в грі, зробивши хет-трик, приєднавшись до товариша по команді Сари Фільє з по три голи у підсумку. Обидва лідирують у турнірі за кількістю забитих м’ячів по вісім у п’яти іграх.

Пулен і Сара Нерс очолили команду з чотирма очками. У турнірі лідирує Наталі Спунер з 13 очками в п'яти іграх.

Коли пролунав фінальний свисток, у Канади було 11 голів при 56 кидках. Наразі жіноча команда забила 44 м’ячі в п’яти іграх із 250 кидками і пропустила лише п’ять м’ячів при 120 кидках.

Суперник Канади у півфіналі ще не оголошений. Її головний суперник, Сполучені Штати, виграв чвертьфінальну гру проти Чехії з рахунком 4-1.

Канада залишається непереможною в Пекіні, намагаючись повернути собі золоту медаль, яку вона поступилася США на зимових Іграх 2018 року в Пхьончхані.