Суспільство Новини

Воїни потрапляють у рейтинг ФІФА

ЗІМБАБВЕ заплатило за свою невдачу на турнірі AFCON у Камеруні 2021 року, коли вони опустилися на одне місце у світовому рейтингу FIFA/Coca-Cola.

Згідно з останнім рейтингом, опублікованим сьогодні ФІФА, «Ворріорз» посідають 122-е місце у світі та 32-е в Африці.

За звітний період команда виграла одну гру та дві програла. Вони обіграли з рахунком 0-1 новоспечений чемпіон Африки з футболу Сенегал, перш ніж зазнати шокової поразки з рахунком 1-2 від Малаві і вийти з боротьби за групу змагань із 16 місць.

«Ворріорз» запізнилися на свій діапазон після перемоги над Гвінеєю з рахунком 2-1 у групі B. Зімбабве, яка завершила рік на 121-му місці в світі і 31-му в Африці, поступилася місцем своїм суперникам з групи B AFCON Малаві, які були одними з найбільших, піднявшись на 10 місць.

Пов’язані історії:

FBC Holdings виконала обіцянку Warriors 24 січня 2022 р.

Кадевере знялася в епізодиці на Ліоні «Європа» ...01 жовтня 2021 року

Табір воїнів повільний старт 19 липня 2017 року

Зараз Малаві посідає 119-е місце у світі та 30-е в Африці після свого казкового забігу на турнірі AFCON, де вони вперше вийшли до 16-го останнього.

Сенегал зберіг своє місце на першому місці рейтингу. Леви Теранги також піднялися на 18-е місце у лютневому світовому рейтингу FIFA/Coca-Cola, і це їхня найвища позиція.