Суспільство Новини

Манчестер Сіті та Реал переможця не виявили (відео)

У першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" на домашній арені розійшовся миром із мадридським "Реалом" – 0:0.

Незважаючи на те, що клуби мають різну за досягненнями історію (для "МанСіті" це досягнення э найвищим у новітній історії, в той час як для "Реала" цей півфінал Ліги чемпіонів/Кубка чемпіонів став 27-м за період існування турніру), і "містяни", і "вершкові" налаштовувалися на очне протистояння з усією відповідальністю.

Обидва клуби понесли відчутні втрати перед поєдинком. Тренерський штаб "Сіті" не міг розраховувати на основного півзахисника Яя Туре, а от мадридці, у свою чергу, втратили свого беззаперечного лідера Роналду – Криштіану, хоч і приїхав із командою до Манчестера, але не пройшов фітнес-тест, і змушений був спостерігати за діями партнерів із трибуни.

Суперники, напевно, поставилися один до одного із надмірною повагою, оскільки перший тайм відверто розчарував. Команди на двох завдали лише чотири удари вбік воріт, причому жодного – в рамку, при цьому найпомітнішою подією першої 45-хвилинки стала травма Давида Сильви! Звичайно, це не могло подобатися глядачам, які заповнили трибуни стадіону та чекали від своєї команди більш агресивної гри.

Після перерви ситуація покращилася, й першими активізувалися мадридці. Побачивши, що господарі особливо не йдуть уперед, підопічні Зінедіна Зідана взяли ініціативу до своїх рук. Основна небезпека воротам "Сіті" створювалася після стандартів, причому, як би це не було дивно, футболісти "Реала" перегравали суперників у верховій боротьбі. Перші дзвіночки пролунали, коли Рамос завдав удару в руки голкіперу, а Хесе поцілив у поперечину. Господарі висновків не зробили, й трохи пізніше лише блискуча гра Джо Харта у воротах урятувала їх від пропущеного м'яча, який зробив би їхні шанси на загальний успіх зовсім примарними, – спочатку голкіпер зреагував на удар головою Каземіро з близької відстані, а згодом вчасно висунувся з лінії воріт та перекрив шлях м'ячу після удару Пепе впритул (епізод гри на фото).

Що стосується "Манчестер Сіті", то англійці діяли занадто інертно в передній лінії. Єдиним, хто більш-менш намагався загострювати ситуацію, був Кевін Де Брюйне, але захисники "Реала" надійно діяли проти нього. Бельгієць усе ж мав момент уже в компенсований час, але після його удару зі штрафного голкіпер гостей витягнув м'яча з-під поперечини.

У першому матчі команди не показали видовищної гри, зробивши ставку на збереження своїх воріт. І якщо "Реал" уже демонстрував, як може грати вдома (розгромивши на попередній стадії "Вольфсбург"), тим паче якщо повернеться до гри Роналду, то "Сіті" з такою грою, як на домашньому стадіоні, розраховувати на щось буде складно.