Носороги, КЕПС Юнайтед діляться здобиччю

Тадіус Маньепо в MUTARE

Чорні носороги. . . . . . . . . (0)1

CAPS United . . . . . . . . . (1)1

CAPS UNITED показали похвальне шоу, незважаючи на те, що пропустили в кінці другого тайму в цьому захоплюючому футбольному матчі Прем’єр-ліги Касл Лагер вчора на Сакубві.

У день, коли Bulawayo Chiefs шокував чемпіонів FC Platinum з рахунком 2-0 на Luveve вчора, Макепекепе відкрив рахунок через Вільяма Манондо на першій хвилині, а Аллан Гахадзіква зрівняв рахунок для Rhinos наприкінці другого тайму.

Здебільшого очікувалося, що «Зелена машина» похитнеться в цьому поєдинку, враховуючи, що вони тренувалися лише вісім днів, готуючись до цієї гри, оскільки їхні гравці вимагали виплатити їм заборгованість.

Але як тільки вони вчора вийшли на поле, їхня мова тіла виражала прямо протилежне.

Вони були голоднішими, боролися за кожен м’яч і домінували в грі в першому таймі.

З вісьмома змінами в команді, яка востаннє грала свій останній матч чемпіонату в грудні, Макепекепе завжди виглядав загрозливо як на папері, так і на полі.

Оскільки повернувся Девон Чафа контролював півзахисник, Денніс Дауда та Лінкольн Мангайра керували захистом, а Манондо, а також Клайв Аугусто, підопічні, яких тренував Ллойд Чітембве, виглядали дуже добре змащеними.

Зеленій машині не знадобилося багато часу, щоб показати, що вони мають на меті справу, коли піднятий пас Дауди виявив Феніаса Бамусі на фланзі. Пейсі вінгер пройшов повз групу зляканих захисників «Чорних носорогів», а потім відійшов від лінії.

Манондо був у хорошій позиції, щоб відігратися, і раптом матч почався.

Відчайдушно намагаючись прив’язати гігантів Хараре, Чорні Носорози прокинулися і почали тривалі атаки на Зелену Машину.

У трьох випадках підопічні Герберта «Джомпано» Маруви могли б зрівняти рахунок, але хвилюючий, але талановитий Дензел Мутудза втратив усі шанси, які швидко випали йому.

Протягом більш тривалого періоду другого тайму, коли Марува вводив трьох запасних, Нганду Мангалу, Вінсента Мханду та Джо Ньябінде, коли він натискав на ворота, Чорні Носорогові розбивали намет у половині Макепекепе.

І армійська команда мала зрівняти рахунок, але Мханду чомусь не зміг спрямувати два удари із штрафної, незважаючи на те, що він опинився без нагляду. З часом CAPS United увімкнув ультразахисний режим, і здавалося, що він працював, поки досвідчений Аллан Гахадзіква не вийшов замість стомлюючого Крістофера Брайтона.

Зірка футболу 2010 року, який посів 2-е місце, Гахадзіква взявся за відскок після того, як зусилля Мханду були заблоковані, і не було жодних шансів у воротаря CAPS United Сімба Чинані.

Чітембве відчував, що його підопічні повинні були виграти цей матч, але висловив задоволення від того, як гравці застосували себе.

«Мої хлопці зняли шкарпетки, і це було галантно з їхнього боку. Отримати бал після того, що сталося останніми тижнями, є чимось похвальним», – сказав Чітембве.

«Я дуже задоволений тим, як зіграли мої хлопці. Ми контролювали перший тайм і, можливо, забили б більше, якби нам пощастило, але такий футбол.

«Я задоволений тим, як ми зіграли».

CAPS United, які могли б виграти матч відразу після смерті, якби Аугусто добре спрямував свої зусилля після того, як обійшов воротаря «Носороги» Стенлі Чапету, тепер довели свій рахунок очок до трьох у стільки ж матчів. Тепер «Носороги» мають п’ять очок після такої ж кількості ігор.

Команди

Чорні носороги: Стенлі Чаквана, Фарай Банда, Коллен Кварамба, Гарет Мадхейк, Піс Макаха (Кейт Мадера 71 хв), Ешворд Фірі, Грейсіс Мулея (Джо Ньябінде, 47 хв), Брайтон Крістофер (Аллан Гахадзіква, В. Денсін Мюзелент, 67 хв) 47 хв), Стенлі Мурове (Нганду Мангала 40 хв), Таванда Ньямандве

CAPS United: Сімбараше Чинані, Денніс Дауда, Лінкольн Мангайра, Джозеф Тулані, Валентин Мусарурва, Девон Чафа, Феніас Бамусі, Родвелл Чинінгетере, Клайв Аугусто, Вільям Манондо (Іан Ніоні 70 хвилин), Рональд Чітійо