Суспільство Новини

Білоруський спортсмен Іван Литвинович посів перше місце на Кубку світу зі стрибків на батуті в Баку

Білоруський спортсмен Іван Литвинович зайняв перше місце на Кубку світу зі стрибків на батуті в Баку віндівідуальної програми у чоловіків, повідомляє в неділю bbabo.net. Результат гімнаста становив 61.850 бала.

На другому місці Андрій Буйлов (Білорусь, 60.800 бала), третю позицію зайняв Данило Муссабаєв (Казахстан, 58.890 бала).

Зазначимо, що Кубок світу зі стрибків на батуті проходить 12-13 лютого у Національній арені гімнастики в Баку. У перших міжнародних змаганнях, організованих Федерацією гімнастики Азербайджану в 2022 році, беруть участь близько 60 спортсменів з 13 країн світу. Змагання відбуваються відповідно до нових правил Міжнародної федерації гімнастики (FIG).

На змаганнях Азербайджан представляє член національної збірної Сельджан Магсудова, яка виборола срібну медаль віндівідуальної програми у жінок.

Змагання проходять за спеціальним дозволом Кабінету Міністрів Азербайджану та відповідно до чинних у країні карантинних правил, санітарно-епідеміологічних вимог без участі глядачів.